Kolejiště H0 L 315×250 cm – Zahájení stavby

Jak už to tak bývá, tak ihned po dokončení předchozího kolejiště se hned pouštím do dalšího. Nač taky čekat?

Začal jsem klasickým rámem a nohama.

Vyřezal jsem výdřevu a korek a mohl začít pokládat koleje do všech 4 zhlaví.

A jak už mám naučeno, je lepší zhlaví elektricky zapojit, dokud není připevněné k rámu. Je lepší si ho jen otočit, než se plazit pod rámem a zapojovat vše nad sebou.

Došly mně také návěstidla od pana Němečka, takže jsem je rovnou naprogramoval. A když už jsem byl v tom programování, tak jsem si naprogramoval také dekodéry pro MP1 a zpětné ohlasy.

Poslední, co jsem nyní udělal bylo přilepení skrytého nádraží na rám.

Nyní mně čeká postupná pokládka výdřevy, na kterou si ale musím nejdřív nařezat podpěry.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář