Abyste věděli, zda jsem aktuálně vytížen prací na nějakém kolejišti pro zákazníka nebo se můžu ihned pustit do toho vašeho vysněného kolejiště, tak na této stránce budu vždy uvádět, jak jsem na tom. Uvedené termíny jsou pouze orientační a mohou se měnit oběma směry.

  • Aktuálně pracuji na kompletní stavbě kolejiště TT ve tvaru U 330×290 cm, kde zákazník požaduje téměř dokončené kolejiště, t.j. včetně terénu, zatravnění, řeky apod. s délkou stavby asi 4-6 měsíců, dokončení odhaduji na červenec až září 2024.
  • Další zakázkou je hrubá stavba kolejiště N ve tvaru L 290×190 cm s analogovým ovládáním. Zde předpokládám dokončení v lednu-únoru 2025.
  • Další zakázkou je kolejiště H0 ve tvaru L 315×250 cm řízené počítačem. Zde je předpokládaná doba prací přibližně 4 měsíce. Dokončení tedy předpokládám v přibližně v červnu 2025.
  • Další zakázkou bude „patrové“ kolejiště H0 245×140 cm, které bude řízeno počítačem a softwarem RocRail. Kolejiště budu dělat včetně terénu, krajiny a všech detailů, domů, osvětlení, keřů, stromů apod. Délku prací odhaduji na přibližně 4-6 měsíců. Dokončení tedy odhaduji na konec roku 2025.
  • Další zakázkou bude hrubá stavba kolejiště TT 265×160 cm, které bude řízeno tabletem a Multimausem. Předpokládaná doba prací je cca 2-3 měsíce. Dokončení tedy odhaduji na konec prvního kvartálu 2026.

Vaši případnou zakázku budu moci řešit nejdříve ve 2. kvartálu roku 2026.

Navíc mám rozjednaných několik dalších potenciálních zakázek, takže termín zahájení případné další zakázky se může rychle změnit.

Zakázky malého rozsahu – jako např. jen výrobu rámu, nařezání korku apod. – jsem schopen zařadit operativně do výroby. Kontaktujte mě prosím telefonicky nebo e-mailem.

Poradenství jsem schopen poskytovat průběžně.