Telefon: +420 775 15 21 21

e-mail: kolejistenamiru@seznam.cz

 

Firma:

Petr Rozsíval
U Kostela 52/6
664 47 Střelice

IČO: 75874865

Nejsem plátce DPH

Někteří z vás, kterým jsem zdarma poradil, mě žádali o číslo účtu, kam by mi mohli poslat nějakou částku jako poděkování. Pokud jsem pomohl i Vám radou, návodem na YouTube nebo jinak a chcete se mi za to nějak revanžovat, tak zde je moje číslo účtu, na který mi můžete poslat částku dle Vašeho uvážení. Předem díky!

Číslo účtu: 2502407838/2010

 

Montáž probíhá v provozovně na adrese:

Nebovidy 153
664 48 Nebovidy u Brna
 

Něco o mně:

Modelářství mě provází od malička. Začínal jsem s ním ještě před sametovou revolucí, ale dostupnost komponentů byla tehdy mizerná. S modelařinou jsem byl s drobnými přestávkami v kontaktu celý život, ale až v období Covidu jsem se rozhodl své znalosti a dovednosti zúročit a začít nabízet stavbu kolejišť na míru. Vzhledem k tomu, že jsem vystudovaný slaboproudý elektrotechnik a bastlení bylo vždy mým velkým koníčkem, tak elektrice, obzvláště té slaborpoudé slušně rozumím. Další mojí devízou je celoživotní práce s počítači, na kterých jsem začínal programovat ještě v dřevních dobách hlubokého komunismu a programuji dodnes, což mi dává velkou výhodu znalosti principů a logických operací při nastavování softwaru RocRail, který mám podrobně nastudovaný a který dodávám k hotovým kolejištím pro jejich ovládání. Co už nastudovat nelze, je manuální zručnost a samozřejmě cit pro ztvárnění krajiny.

Modelové kolejiště považuji za jistý druh uměleckého díla, které v sobě kloubí hned několik oborů dohromady – stolařinu, elektrotechniku, programování a také umělecké cítění.