Kolejiště N L 280×200 cm – Nová zakázka

Získal jsem novou zakázku na hrubou stavbu kolejiště ve velikosti N ve tvaru L o rozměrech 280 x 200 cm. Na kolejišti bude jedna stanice s 5 staničními kolejemi a 3 kusými kolejemi. Námětem bude jednokolejná trať vinoucí se podél hlubokého kaňonu s řekou. Z toho důvodu si zákazník přeje tratě umístit do poměrně velké výšky nad rámem. Vzhledem k tomu, že budu dělat pouze hrubou stavbu, tak zpracování terénu bude na zákazníkovi.

Kolejiště bude analogové s jednoduchým ovládáním pomocí ovládacího pultu, který budu také vyrábět. Asi největší výzvou bude výroba návěstidel typu CCCP, na jejichž sestavení si zákazník netroufá a bude tedy na mně. Bude se jednat o 10 kusů dvousvětelných návěstidel.

Na kolejiště bude použito kolejivo PECO code 55. Bude tedy vyroben rám s nohami a kolečky, bude vyrobena a osazena výdřeva, korek, osazeny koleje, bude provedeno kompletní elektrické zapojení včetně výroby a instalace návěstidel a výroby a elektrického zapojení ovládacího panelu. Zaštěrkování si zákazník provede sám.

Předpokládaná doba stavby je 2-3 měsíce.

Napsat komentář